20 novopozitivnih u OBŽ

foto: pixabay

U posljednja 24 sata na području Osječko-baranjske županije novopozitivno je 20 osoba, dok 138 testirano, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.

Novopozitivne osobe su u 11 slučajeva iz Osijeka, pet iz Đakova i po jedna osoba iz Bilja, Darde, Valpova i Viškovaca.

Na bolničkom liječenju je 10 osoba i to u KBC-u Osijek.

Preminula je jedna pozitivna osoba iz Osijeka, a rođene je 1931. godine.

S propisanom mjerom samoizolacije trenutno 389 osoba.