
U posljednja 24 sata na području Osječko-baranjske županije novopozitivno je 20 osoba, dok 138 testirano, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.
Novopozitivne osobe su u 11 slučajeva iz Osijeka, pet iz Đakova i po jedna osoba iz Bilja, Darde, Valpova i Viškovaca.
Na bolničkom liječenju je 10 osoba i to u KBC-u Osijek.
Preminula je jedna pozitivna osoba iz Osijeka, a rođene je 1931. godine.
S propisanom mjerom samoizolacije trenutno 389 osoba.


