Grad Beli Manastir prema tradiciji poklonio slatke božićne pakete učenicima Osnovne škole dr. Franjo Tuđman i Osnovne škole Šečerana.
Zamjenici gradonačelnika Ivana Bandov Paulić i Goran Hes danas su predali školama 282 paketića od kojih su njih 220 za učenike u Belom Manastiru i njih 62 za učenike škole u Šećerani.
Paketi su namijenjeni za učenike od prvog do četvrtog razreda, a preuzele su ih ravnateljice.


