Prijateljski susret nogometnih sudaca

foto:NS Beli Manastir

U petak odigran je 33. prijateljski susret nogometnih sudaca između Nogometnog središta Beli Manastir te prijatelja iz Mađarske županije Baranya. Nazočne je dočekao i ugostio predsjednik NS Beli Manastir Ivan Zadravec i gradonačelnik grada Belog Manastira Tomislav Rob.

Iznimna nam je čast što je ovaj susret popratio saborski zastupnik Robert Jankovics, te gosti iz Mohača, točnije gradonačelnik Gabor Pavkovics, predsjednik Nogometnog središta Mohač i predsjednik Nogometnog saveza Pečuh. Rezultat utakmice je bio prijateljski kao i cjelokupno druženje 2:2.