
U posljednja 24 sata na području Osječko-baranjske županije novopozitivno je sedam osoba od 233 testiranih, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.
Novopozitivne osobe imaju prebivalište na području grada Osijeka (3), Đakova (2) te Bilja i Čepina (po 1).
Na bolničkom liječenju su 52 osobe pozitivne na koronavirus od kojih je 13 osoba na respiratoru. U KBC-u Osijek liječi se 43 osobe, a u našičkoj bolnici 9.
Na žalost preminule su dvije osobe. Jedna iz Belog Manastirua u dobi od 56 osoba te iz Našica u dobi od 64 osoba.
S propisanom mjerom samoizolacije trenutno je 744 osoba.


