Ovog tjedna nastavak cijepljenja bez naručivanja u Belom Manastiru

foto: pixabay

Nastavi zavod za javno zdravstvo Osječko-baranjske županije organizira cijepljenje protiv virusa covid-19 bez prethodnog naručivanja u Belom Manastiru.

Cijepljenje će biti organizirano u srijedu, 13. listopada, u prostorima Doma zdravlja i to u dvije smjene, od 8 do 13 sati te od 14 do 19 sati.

Zainteresirani građani moći će se cijepiti Janssen cjepivom u jednoj dozi, odnosno Pfizer ili Moderna cjepivom koje se daju u dvije doze.

Cijepiti se mogu svi građani koji do sada nisu primili niti jednu dozu, a termin za drugu dobiti će isti dan.