U županiji 139 novopozitivnih osoba

foto: pixabay

U posljednja 24 sata na području Osječko-baranjske županije novopozitivno je 139 osoba od 303 testiranih, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.

Novopozitivne osobe imaju prebivalište na području gradova Osijek (91), Đakovo (8), Našice (6), Beli Manastir (4), Belišće i Donji Miholjac (po 2) i Valpovo (1) te općina Antunovac (8), Čepin (7), Kneževi Vinogradi (4), Darda, Feričanci, Gorjani, Jagodnjak, Vladislavci i Vuka (po 1).

Na bolničkom liječenju je 15 osoba.

U samoizolaciji je 12 osoba.