Održana 10. sjednica Gradskog vijeća Belog Manastira

Danas je Društvenom domu u Branjinom Vrhu održana 10. sjednica Gradskog vijeća Grada Belog Manastira.

Baranjski vodovod, Baranjska čistoća, Poduzetnički centar Beli Manastir u likvidaciji, Radio Baranja, Stanouprava podijeli su izvješća o radu i financijskom poslovanju za 2021. godinu koje je prihvatilo Gradsko vijeće, a gradonačelnik Tomislav Rob iskazao je zadovoljstvo njihovim radom.

Prihvaćen je i prijedlog o sklapanju Sporazuma o prijateljstvu između Grada Belog Manastira i Općine Grude iz Bosne i Hercegovine: ,,Sporazum s Općinom Grude potpisat ćemo za Dan Grada. Imamo partnera i u Bosni i Hercegovini, a ići ćemo u smjeru projekata i buduće suradnje”, komentirao je Rob.

Izabrane su i najpovoljnije ponude za zakup poljoprivrednih zemljišta: ,,Većinom su dosadašnji najmoprimci dobili površine koje su do sada obrađivali. Time smo dobili kompletno održavanje poljoprivrednog zemljišta na području Grada”, rekao je gradonačelnik.

Izabrani su sudci porotnici Općinskog suda u Osijeku te su osnovani Etnički odbor i Vijeće časti.