
PU osječko-baranjska izvijestila je o prometnoj nesreći koja se dogodila u mjestu Švajcarnica. U subotu, 58-godišnji vozač osobnog automobila belomanastirskih registracijskih oznaka, za vrijeme dok je imao 1,84 promila alkohola u krvi, kretao se kolnikom ulice Dragutina Tadijanovića iz smjera istoka prema zapadu.
Dolaskom do blagog zavoja ulijevo, vozač nije prilagodio brzinu kretanja, zbog čega je sletio na travnatu bankinu, udario u prometni znak, a potom i u rasvjetni stup, gdje se vozilo zaustavilo.
U automobilu nije bilo drugih putnika, a vozač je s lakšim tjelesnim ozljedama prevezen u Klinički bolnički centar Osijek, gdje mu je pružena liječnička pomoć.
Protiv njega slijede odgovarajuće prekršajne prijave prema Zakonu o sigurnosti prometa na cestama.






