Proljetni roštilj fest u Domu za starije i nemoćne osobe Beli Manastir

U Domu za starije i nemoćne osobe Beli Manastir po prvi puta je organizirana gastro radionica “Proljetni roštilj fest”

Korisnici Doma bili su iznimno zadovoljni roštilj festom. Uživalo se u ukusnoj hrani, ugodnoj atmosferi i druženju na otvorenom, a podijeljeno je oko 300-tinjak porcija.

Ova vesela prigoda obilježena je i druženjem s gradonačelnikom grada Belog Manastira Tomislavom Robom koji je redovitim donacijama proteklih godina pridonio poboljšanju kvalitete života korisnika i olakšao rad zaposlenika Doma.

Gradonačelnik Rob je između ostalog, zajedno sa predsjednikom gradskog vijeća gospodinom Igorom Pavelićem ove godine osigurao sredstva za nabavku profesionalnog roštilj stroja, čime je praktično omogućeno organiziranje današnjeg roštilj festa.

Podrška Domu od strane Grada Belog Manastira proteže se kroz niz godina, uključujući donacije različitih uređaja koji olakšavaju život u domu, poput velikih televizora za zajedničke dvorane, različitih uređaja, ali i financijsku pomoć pri organizaciji ovakvih gastro događaja za tradicionalne manifestacije poput čvarak festa i sličnih.

“Zahvaljujući sklopljenom ugovoru o suradnji sa Gradom Belim Manastirom korisnici usluge smještaja u Domu za starije i nemoćne osobe Beli Manastir uživaju u boljim uvjetima života i stoga je današnji “Roštilj fest” prilika da se gradu i gradonačelniku zahvalimo na svoj dosadašnjoj podršci i prijateljstvu.” izjavio je ravnatelj Doma za starije i nemoćne osobe Beli Manastir Tomislav Peran.