Raspored utakmica Europskog nogometnog prvenstva u Njemačkoj

FOTO: UEFA

SKUPINA A (Njemačka, Škotska, Mađarska, Švicarska)

1. kolo
14. lipnja Njemačka – Škotska (21:00, Munchen)
15. lipnja  Mađarska – Švicarska (15:00, Koln)

2. kolo
19. lipnja Njemačka – Mađarska (18:00, Stuttgart)
19. lipnja Škotska – Švicarska (21:00, Koln)

3. kolo
23. lipnja Švicarska – Njemačka (21:00, Frankfurt)
23. lipnja Škotska – Mađarska (21:00, Stuttgart)

SKUPINA B (Španjolska, HRVATSKA, Italija, Albanija)

1. kolo
15. lipnja Španjolska – HRVATSKA (18:00, Berlin)
15. lipnja Italija – Albanija (21:00 Dortmund)

2. kolo
19. lipnja HRVATSKA – Albanija (15:00, Hamburg)
20. lipnja Španjolska – Italija (21:00, Gelsenkirchen)

3. kolo
24. lipnja HRVATSKA – Italija (21:00, Leipzig)
24. lipnja Albanija – Španjolska (21:00, Dusseldorf)

SKUPINA C (Engleska, Danska, Srbija, Slovenija)

1. kolo
16. lipnja Slovenija – Danska (18:00, Stuttgart)
16. lipnja Srbija – Engleska (21:00, Gelsenkirchen

2. kolo
20. lipnja Slovenija – Srbija (15:00, Munchenu)
20. lipnja Danska – Engleska (18:00, Frankfurt)

3. kolo
25. lipnja Engleska – Slovenija (21:00, Koln)
25. lipnja Danska – Srbija (21:00, Munchen)

SKUPINA D (Nizozemska, Francuska, Poljska, Austrija)

1. kolo
16. lipnja Poljska – Nizozemska (15:00, Hamburg)
17. lipnja Austrija – Francuska (21:00, Dusseldorf)

2. kolo
21. lipnja Poljska – Austrija (18:00, Berlin)
21. lipnja Nizozemska – Francuska (21:00, Leipzig)

3. kolo
25. lipnja Nizozemska – Austrija (18:00, Berlin)
25. lipnja Francuska – Poljska (18:00, Dortmund)

SKUPINA E (Ukrajina, Belgija, Slovačka, Rumunjska)

1. kolo
17. lipnja: Rumunjska – Ukrajina (15:00, Munchen)
17. lipnja Belgija – Slovačka (18:00, Frankfurt)

2. kolo
21. lipnja Slovačka -Ukrajina (15:00, Dusseldorf)
22. lipnja Belgija – Rumunjska (21:00, Koln)

3. kolo
26. lipnja Slovačka – Rumunjska (18:00, Frankfurt)
26. lipnja Ukrajina – Belgija (18:00, Stuttgart)

SKUPINA F (Portugal, Turska, Češka, Gruzija)

1. kolo
18. lipnja Turska – Gruzija (18:00, Dortmund)
18. lipnja Portugal – Češka (21:00, Leipzig)

2. kolo
22. lipnja Gruzija – Češka (15:00, Hamburg)
22. lipnja Turska – Portugal (18:00, Dortmund

3. kolo
26. lipnja Gruzija – Portugal (21:00, Gelsenkirchen)
26. lipnja Češka – Turska (21:00, Hamburg)

OSMINA FINALA

29. lipnja 2A – 2B (18:00, Berlin)
29. lipnja:1A – 2C (21:00, Dortmund)
30. lipnja 1C – 3D/E/F (18:00, Gelsenkirchen)
30. lipnja: 1B – 3A/D/E/F (21:00, Koln)
1. srpnja: 2D – 2E (18:00, Dusseldorf)
1. srpnja: 1F – 3A/B/C (21:00, Frankfurt)
2. srpnja:1E – 3A/B/C/D (18:00, Munchen)
2. srpnja: 1D – 2F (21:00, Leipzig)

ČETVRTFINALE

5. srpnja: pobjednik 2. i 4. osmine finala (18:00, Stuttgart)
5. srpnja: pobjednik 5. i 6. osmine finala (21:00, Hamburg)
6. srpnja: pobjednik 1. i 3. osmine finala (18:00, Dusseldorf)
6. srpnja: pobjednik 7. i 8. osmine finala (21:00, Berlin)

POLUFINALE

9. srpnja: pobjednik 1. i 2. četvrtfinala (21:00, Munchen)
10. srpnja: pobjednik 3. i 4. četvrtfinala (21:00, Dortmund)

FINALE

14. srpnja (21:00, Berlin)