
U posljednja 24 sata na području Osječko-baranjske županije novopozitivna je 61 osoba od 243 testirane, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.
Na bolničkom liječenju su 24 osobe od kojih je jedna na respiratoru.
Preminule su tri osobe, iz Belog Manastira, Bilja i Darde, u dobi od 65, 74 i 89 godina.
U samoizolaciji je jedna osoba.


