Ukrao nadzorne kamere u Belom Manastiru

foto: pixabay

U noći, 10. prosinca, u Belom Manastiru, nepoznati počinitelj je demontirao i ukrao dvije nadzorne kamere vlasništvo pravne osobe iz Belog Manastira, izvijestila je danas Policijska uprava osječko-baranjska.  

Pravnoj osobi je počinjena materijalna šteta oko 7000 kuna.

Nadležnom državnom odvjetništvu policija podnosi kaznenu prijavu i nastavlja traganje za nepoznatim počiniteljem.