
U noći, 10. prosinca, u Belom Manastiru, nepoznati počinitelj je demontirao i ukrao dvije nadzorne kamere vlasništvo pravne osobe iz Belog Manastira, izvijestila je danas Policijska uprava osječko-baranjska.
Pravnoj osobi je počinjena materijalna šteta oko 7000 kuna.
Nadležnom državnom odvjetništvu policija podnosi kaznenu prijavu i nastavlja traganje za nepoznatim počiniteljem.


