
U ožujku ove godine ministrica regionalnoga razvoja i fondova EU-a Nataša Tramišak gradonačelniku Tomislavu Robu uručila je ugovor za uređenje Ulice Alojzija Stepinca u Belom Manastiru, financiran sredstvima Programa održivog razvoja lokalne zajednice.
Za uređenje ovog frekventnog područja smještenog u najužem gradskom središtu Ministarstvo je odobrilo 300.000 kuna, a radovi su krenuli početkom srpnja ove godine.
„Krenuli smo s izgradnjom nove prometnice iza zgrada u Stepinčevoj ulici te novih parkirališnih mjesta“, rekao je gradonačelnik Belog Manastira Tomislav Rob i naglasio kako će investicija uređenja tog dijela grada stajati mnogo više jer se isti projekt odnosi i na uređenje prostora na kojemu je prije nekoliko godina srušen zid koji je ugrožavao sigurnost građana.


