Završena kupališna sezona na bazenima u Suljošu

Nakon što je jučer objavljeno da je kupališna sezona završila za belomanastirske Gradske bazene, istu odluku donio je i SRC Bazeni Kneževi Vinogradi.

Suljoški bazeni s jučerašnjim danom priveli su kraju sezonu koja je prema svemu sudeći bila kraća negoli se to očekivalo.

Osim olimpijskog i dječjeg bazenima posjetitelji SRC Kneževi Vinogradi uživali su u toboganu, sladoledu, gastronomskoj ponudi i hladnim pićima, što nas očekuje u idućoj sezoni ostaje nam vidjeti.

Već tradicionalno, rashlađenje na ovim dugovječnim bazenima potražili su posjetitelji iz cijele Slavonije i Baranje.

Obzirom na loše vremenske uvjete i niže temperature istim principom vode se i drugi ovakvi kompleksi stoga Baranjcima ne preostaje ništa drugo osim čekanja idućeg ljeta i ponovnog uživanja u dva baranjska kompleksa bazena na otvorenom.