
U posljednja 24 sata na području Osječko-baranjske županije novopozitivno je 12 osoba od 215 testiranih, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.
Novopozitivne osobe imaju prebivalište na području gradova Osijek 4, Beli Manastir 3, Belišće i Valpovo po 1 te na području općina Đurđenovac, Ernestinovo i Popovac po 1.
Na bolničkom liječenju su 93 osobe od kojih je 13 na respiratoru.
Preminulo je pet osoba, dvije iz Osijeka te po jedna iz Donjeg Miholjca, Đakova i Koške. Preminule osobe su u dobi od 58, 78, 79, 91 i 94 godine.
S propisanom mjerom samoizolacije trenutno su 772 osobe.


