Druga skupina polaznika škole plivanja dobila diplome

foto: Gradski bazeni Beli Manastir

Jučer je na Gradskim bazenima Beli Manastir završena škola plivanja odnosno program obuke neplivača „Hrvatska pliva 2022.“ za drugu skupinu polaznika.

Polaznicima škole dodijeljene su diplome od strane predstavnika Športske zajednice Osječko-baranjske županije, Grada Belog Manastira i Zajednice športskih udruga Grada Belog Manastira.

Glavni organizator Škole plivanja je Zajednica športskih udruga Grada Belog Manastira, a program “Hrvatska pliva 2022.” se provodi pod pokroviteljstvom Ministarstva turizma i sporta Republike Hrvatske te Športske zajednice Osječko-baranjske županije.