U Osječko-baranjskoj županiji 49 novopozitivnih osoba na koronavirus

foto:pixabay

U posljednja 24 sata na području Osječko-baranjske županije 49 je novo zaraženih osoba koronavirusom, dok je testirano 457 osoba, izvijestio je danas županijski Stožer civilne zaštite.

53 pozitivna nalaza (Osijek 20, Našice 8, Belišće 7, Bizovac 3, Bilje, Draž i Drenje po 2 te Čeminac, Donji Miholjac, Đurđenovac, Erdut, Kneževi Vinogradi, Koška, Petlovac, Punitovci i Valpovo po 1)

49 hospitaliziranih osoba (41 u KBC Osijek, 8 u OŽB Našice), od kojih su 12 na respiratoru

S propisanom mjerom samoizolacije trenutno je 916 osoba.