
Tvrtka Media Box na jesen otvara novu samposlužnu autopraonicu u Kneževim Vinogradima. Radovi na gradnji nove samposlužne autopraonice započeli su ovaj tjedan, a praonica bi trebala imati sve popratne sadržaje kao i u Belom Manastiru.
Prema riječima vlasnice Bernarde Fuis „Dinamika radova na novoj samposlužnoj autopraonici ovisi vremenskim uvjetima, tehničkim te uporabnim dozvolama na koji mi nemamo utjecaj, ali svakako prvo ćemo otvoriti autopraonicu kako bi korisnici ne bi ostali zakinuti za pranje svojih limenih ljubimaca.
Što se tiče ostalih radova rješavati ćemo u hodu prvo trgovinu pa onda punionicu auto plina, a sve naše usluge trebale biti dostupne tijekom listopada. Također važnu stvar koju bi htjela napomenuti ova samposlužna autopraonica donijeti će dva nova radna mjesta osobama s područja Kneževih Vinograda.“